Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért foglalt a törölt windows...

Miért foglalt a törölt windows live ID-m?

Figyelt kérdés
Nincs 1 órája, hogy töröltem a saját msn címem hosszú évek után, mert már tele volt letiltott emberek listájával, meg egy rakás spam érkezett rá, és csomó hibája volt, így gondoltam letörlöm, megszüntetem, majd beregisztrálok ugyanazzal a nevemmel, de azt írja hogy *********is not available azaz nem elérhető (foglalt), amikor tudom, hogy senki se használja, mert letöröltem. Ötlet?
2011. okt. 27. 23:46
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:
pont a biztonsági okok miatt nem lehet ismét regisztrálni ugyan azt. legalábbis egy bizonyos ideig.(emlékeim szerint akár egy évig is lehet )
2011. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva hogy a facebookon "törölt" dolgok valójában nem törlődnek, csak nem látható státuszba kerülnek, szerintem a Live-nál is hasonló dolog van. Azzal, hogy törölted a profilt, lehet először csak egy nem elérhető állapotba került, de ilyen rövid idő alatt vagy nem törölték véglegesen, vagy hosszabb átfutási ideje van annak hogy kikerülj az adatbázisból.

Azt hiszem pont a live-nál van az, hogy 24-48 óra múlva lépnek csak életbe a változtatások, szerintem próbálj később újraregisztrálni, pár nap vagy 1 hét múlva.

Ha utána sem enged, akkor ez egy biztonsági funkció, hogy ne tudjanak a nevedben regisztrálni és jelszó-emlékeztetőkkel visszaélni. Mivel mindketten csak tippelünk, az adatkezelési és felhasználási szabályokat, vagy FAQ-ot kellene megnézni, ott írják le pontosan hogy mi történik.

2011. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Először várok, ha azután is foglalt, kénytelen leszek csinálni egy másmilyen msn címet.
2011. okt. 28. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!