Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OSX op rendszer telepítése?

OSX op rendszer telepítése?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek az op. rendszerek telepítéséhez, és egy olyan kérdésem lenne, hogy torrenten találtam osx op. rendszert, csak kikell írni egy dvdre és feltelepíteni, valaki megtenné nekem, hogy leírja, hogy ez még is hogyan működik?
2011. okt. 28. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog működni. Az OSX általában azért van fent torrenten, hogy aki Mac hardverrel rendelkezik, az tudja használni.

Viszont hagyományos PC-re te nem fogsz módosítatlan OSX-et telepíteni. Arra ott vannak a különböző "Hackintosh" változatok, amik már tartalmaznak patcheket stb, hogy futhassanak normál PC-n is.


Persze megpróbálhatod felrakni, de csak elpazarolsz egy DVD-t, majd meglátod. :)

2011. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, mostmár én is meg fontolom :)
2011. okt. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!