Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lakástervező program? "Kis...

Szalma Szabolcs kérdése:

Lakástervező program? "Kis kunyhó" Szerintetek a következő tulajdonságokra milyen program lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

Van vidéket egy kis házikó és ahhoz szereték hozzáépíteni egy kb 5x4m-es részt, annyi a kis finomság hogy egy almafáig tartana, szóval tető döntött. Nem nagyon használtam még ilyen programokat, csak remélem hogy van ilyen lehetőség hogy hozzáépíteni valamit valamihez és kihagyni valamiért részeket...

Remélem kb. érhető volt amit leírtam :-)

Előre is köszönöm!


2011. nov. 12. 18:53
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

ceruza, vonalzó, papír.


mellesleg van persze.


[link]

Sweet Home 3D


MyHouse


online is van

[link]

2011. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sweet home 3d nekem is meg van, csak nem tudom van-e ilyen lehetőség, pl. fa, meg kültéri dolgok esetleg(csap)
2011. nov. 12. 19:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod nekem épp a házon kívüli ill. falak érdekelnének nem a lakberendezési lehetőségek :)
2011. nov. 12. 19:59
 4/6 A kérdező kommentje:
És még valami:) Kerítés rajzolására van lehetőség? :)
2011. nov. 12. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Háztervezésre kiváló a Chief Architect, ezt tapasztalatból mondom.

Ha olyan objektumra is szükségem van, amit az alkalmazás nem tartalmaz, akkor azt 3D Studio Max-ben szoktam lemodellezni. A textúrázást és renderelést is Studio Max-ben szoktam végezni V-ray vagy Mental-ray renderelő motorral. Így teljesen valósághű végeredményt lehet elérni.

2011. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom:)
2011. nov. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!