Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek elavult a windows...

Szerintetek elavult a windows xp? Gáz hogy én még ezt használom?

Figyelt kérdés
a gépem alkalmas a windows7 futtatására , de nem akarom telepíteni , mert nagyon lelassítaná.
2011. nov. 16. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.
2011. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha fizetnének, se raknám vissza azt az őskövületet.
2011. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de m mi a baj az xp-vel ? a windows 7 miért jobb ?
2011. nov. 16. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Win7 alatt még nem találkoztam rendszerösszeomlással, fagyással, van rendes power management, nincs software conflict, rendesen uninstallálni lehet mindent, és a közhittel ellentétben jóval gyorsabb is, feltéve ha a gép megfelel a minimum követelményeknek (kétmagos processzor, DX9 kompatibilis videokártya, 2 giga memó - ennyi kell neki).
2011. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát az én gépem épp hogy megfelelne. nem akarom lelassítani a gépem. az xp-vel meg rohadt gyors.
2011. nov. 16. 22:17
 6/11 A kérdező kommentje:
de a windows7-ről szinte semmit nem tudok.
2011. nov. 16. 22:18
 7/11 vagyokakilehetek ***** válasza:
ha ki se próbálod akkor meg se ismered...
2011. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megmondod milyen géped van, megmondom hogy fut majd rajta.
2011. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A WinXP elavult. Egyszerűen kevés a mostani gépek teljesítményéhez. Mondhatni kiöregedett.
2011. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen elavult már, de nem szabad lebecsülni. Jó operációs rendszer volt szinte mindenhol ez volt, de már elavult jött a win7 ami sokkal jobb. Ha a gépedet le lassítaná akkor használhatod az xp-t nem ciki ha az megy jobban. De nekem a win 7 nagyon be vállt. És eddig én sem tapasztaltam rajta lefagyást, kék halált és egyéb hasonló bosszantó dolgokat, amik az xp alatt elég gyakran előfordultak. És még sok sok olyan dolog van amiért megtetszett nekem a win 7. Több mint egy éve használom egyszer sem kellett újratelepítenem, nem úgy mint az xp-nél. És ahhoz képest hogy a rendszerem nem éppen alkalmas rá, de nagyon szépen fut rajta minden.
2011. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!