Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma bejelentke...

Mi lehet a probléma bejelentkezésnél Games for Windows LIVE-ba?

Figyelt kérdés
Szóval megvettem a DiRT3-at kb. 2 hete, felraktam, csináltam hozzá egy GFWL (Games for Windows LIVE) accountot, de akárhányszor beléptem a játékba, állandóan offline-ba léptetett be, pedig a profilom nem offline. Miután kijátszottam a Singleplayer-t akartam Multiplayerezni, de nem engedett be, mert Online-nak kell ahhoz lennem. Megkérdeztem egy ismerősöm, hogy szerinte miért van ez, ő azt ondta, hogy futtassam a játékot admin-ként. Így is lett, működött egészen egy hétig kereken, aztán megint Offline-ba regel be, nem tudom miért, pedig most is Admin-ként futtatom. Szerintetek mi lehet a probléma?
2011. nov. 27. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyan működött? Netes ellenfeleid voltak? Merthogy én úgy tudtam Magyarországon még nem lehet Online-n használni a GFWL-t. Nálam a BioShock 2-höz kérte, másképp nem engedte elmenteni a játékot. Készítettem egy Offline fiókot, és mikor bekapcsoltam a játékot, egyből beléptetett Online-ba annak ellenére, hogy Offline fiókom volt. Persze nem próbáltam a Multiplayer részét.
2011. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a baj,nálam a GTA IV-el :S
2013. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!