Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet AMERIKAI az IP-m?

Hogyan lehet AMERIKAI az IP-m?

Figyelt kérdés

Van egy játék www.cabal.com/main amit letöltöttem de nem enged becsatlakozni a szerverre mert csak North Amerikaiak tudnak felmenni meglehet valahogyoldani hogy bejussak?

érthető magyarázatokat kérek!


2011. dec. 9. 14:08
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:

Igen, meg lehet. Keresel egy Amerikai proxy szervert, amin keresztül fel tudsz csatlakozni :) A google segít:)

[link]

2011. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Novobá ***** válasza:

Van Európában is [link]


amerikai ip-t proxyval tudsz magadnak "szerezni" de azok megbízhatatlanok és nem is alkalmasak játékra

2011. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom jól hogy van európában is mivel 4éve az európai szerveren játszom.De átszeretnék nézni amerikába is hogy ott milyen árak vannak stb.de kb 10fajta proxy progit probáltam ki youtubeos tutorialokal megmindenl és nemsikerült szval nincs megoldás a kérdésemre de azért köszi!
2011. dec. 18. 18:04
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

IP Hider

[link]

2011. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!