Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem kb 1 hete telepíteni...

A gépem kb 1 hete telepíteni akarja a windows valódiságát ellenörző programot. Nem szeretném telepíteni, de minden bekapcsoláskor elindítaná. Hogyan tudom törölni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, nekem úgy sikerült megszabadulnom ettől, hogy úgy kezdtem neki, mintha tényleg telepíteni akarnám. Tovább-ot nyomtam, de amikor a licenc elfogadására került volna sor, nem egyeztem bele. Így csak a Bezárás maradt, mint lehetőség, és azóta nem is zaklat a progi. De ha valaki tud jobbat, szóljon!
2009. máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!! Úgy emlékszem, hogy tovább mentem valamelyik nap és nem kérte, hogy fogadjam el a licenset, hanem rögtön elkezdte telepíteni, rögtön kiléptem, de sajnos azóta is elindul bekapcsoláskor. :(
2009. máj. 16. 08:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg az install fájlt és töröld. Csak így szabadulhatsz meg végleg tőle.
2009. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam megkeresni, de nem találtam :( Milyen néven lehet és hol? Az automatikusan induló programoknál sem találni, pedig automatikusan indul a kis szemét :)
2009. máj. 16. 08:26
 5/10 anonim válasza:
keresd meg a neten a windowsodra a cracket és ha meg crackeled valojában nem fogja kérni mert én is ezt tettem kb mér 2 honapja és nem kéri tovább garantált siker
2009. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Autómatikus frissítés kikapcsolása segít
2009. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az automata frissitést ebben az esetben szerintem már hiába kapcsolom ki. Vagy?
2009. máj. 16. 15:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen cracket keressek meg?
2009. máj. 16. 15:55
 9/10 anonim válasza:
a start,majd control panelba belemész megnyitod a system fájlt megnézed milyen windows fajtád van azt beirod a google-ba csak hozzáirod crack.PL.XP SP3 CRACK mikor letöltöted akor instalálod resztartolod a gépet és kész.Tanács én is ezt tettem és bevált.Remélem sikerül.
2009. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat, aranyosak vagytok. Már sikerült megoldanom úgy, hogy a tovább gombra mentem és nem fogadtam el a szerződést és már nem indítja el, amikor bekapcsolom a gépet. Köszönöm mindenkinek, annak is , aki ezt javasolta, tényleg el kell fogadni a szerződést,csak erre valamiért nem emlékeztem!!! :)
2009. máj. 19. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!