Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BLOB HAS BEEN MODIFIED! Kresz...

Málnáseper kérdése:

BLOB HAS BEEN MODIFIED! Kresz teszt proginál ez a hibaüzenet jelenik meg! Tud rá vki vmi megoldást?

Figyelt kérdés
A gépemmel nincs baj!!!! 2 hetes WIN7 (Intel® Core™ i5 Processzor 2410M 2.30 GHz, 3 MB L3 Cache , 4 GB DDR3 rendszer memória 1333 MHz )

2011. dec. 14. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel újra a programot, valami beletúrt az egyik filejába, ahogy nézem.
2011. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már többször próbáltam de sajna nem segített :(
2011. dec. 14. 23:46
 3/4 szlip válasza:
Nekem is ez volt, egyik pillanatról a másikra kezdte el, win7 alatt. A megoldás az volt, hogy indításkor jobbkatt, futtatás rendszergazdaként gombra mentem. Csak így indult el, hiába telepítettem újra vagy bármi.
2012. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem úgy sikerült megoldani a problémát, hogy volt a mappában egy "bde" nevű alkalmazás. Azt feltelepítettem és utána futtattam rendszergazdaként és jó volt. Lehet, hogy nem ez a gyógyír viszont érdemes kipróbálni, hátha mégis. :) A program letörlésével semmire nem fogsz menni.
2014. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!