Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet azt...

Melyik programmal lehet azt megcsinálni hogy egy film elé film előzeteseket illesztek be és úgy indúl a film?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 10:53
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Xilisoft- nak vannak jó temékei.Xilisoft Movie Maker ,-Video editor és van portable verziója is.

[link]


a válaszom az lenne, hogy bármelyikkel ami video szerkesztő! Viszont gondolom, az egyszerüségre, könnyen kezelhetőségre törekszel, azért is ajánlottam ezt és nem egy profi pl.: Pinnacle Studio -t.

2011. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ezt a programot leírnád pár lépésben köszi
2011. dec. 17. 16:52
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Most nem tudom melyiket szerezted be, szerintem az editorral a könnyebb. arra van hogy szétvágd, vagy összaeilleszd a videókat, én ezt használom.

Kezelése egyszerü:

indításkor válaszd a Join -t, (összeillesztés)

Húzd zá a film 1 et a programra, majd a film kettőt.

ha bepipálod a Fade (efekt) in / out -ot akkor a 2 filmet efektekkel válassza el azaz elsötétül, majd a másik kezdeténél kivilágosodik. Nyomj egy Join -gombot és elmenti neked. ennél egyszerűbb program nincs, menni fog!

Sok sikert, majd írd meg hogy ment!


A Movie marker már komplikáltabb, itt vágni, efektálni többfélét, stb tudsz.Eljárás ugyan az. Húzd a 2 videót a programba (drag and drop "fogd és vidd")

A két film (jelenet) között választhatsz efekteket. Majd make videó és elkészíti neked.

2011. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xilisoft video editorral megcsinálom ahogy leírtad de annyit csinál hogy az előzetest a film-el összeilleszti de ami készül videó annak csak egy részletét csinálja meg
2012. febr. 4. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!