Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért észlel a The Elder...

Miért észlel a The Elder Scrolls IV-Oblivion mindig hibát, és miért alacsony az FPS alacsony grafikán, ha a gépem elég a játékhoz?

Figyelt kérdés

Betöltés után szokott az Oblivion.exe hibát észlelni, így hát kilép. Ha lerakom játék közben tálcára akkor is nagy eséllyel következő betöltés után hiba lesz (vagy még akkor, amikor felhozom tálcáról)


A szaggatásról annyit, hogy random időpontban egyszer csak leugrik az FPS-em és játszhatatlan lesz a játék, de ha mentek egyet és betöltöm a mentést, akkor általában megszűnik a szaggatás.


2 GB RAM-om van, 256 MB-s VGA-m és 2.2 GHZ-s 2 magos CPU-m


A játékban a távoli megjelenítések be vannak kapcsolva és HDR grafikai hatással játszok élsimítás nélkül.


2011. dec. 17. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Drivereket frisitsd fel vga directx

oblivionak is van patch ja

aztán lejeb vehetnél hdr t támogasa vga d egyáltalán? meg távoli objektum sokat ehet

.

mivel 2gb ram elég kevéske azal lesz a gond szerintem

az inditó menü beálitsa gépedhez obliviont hagyd ugy szerintem

default opcióval lehhet újra bealitani

aztán még kikakapcsolhatod szürés simitást ha ujra betené

2011. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

VGA frissítve van DirectX 9-em van

a 2 GB RAM bőven elégnek kéne, hogy legyen


http://www.youtube.com/watch?v=Li10ZAqR_nc

itt egy videó, a gyereknek fullon nem is szaggat, pedig ugyanolyan gépje van, mint nekem

2011. dec. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!