Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen formátumba/milyen...

Milyen formátumba/milyen programmal lehet a legjobban tömöríteni?

Figyelt kérdés

fájlokat szeretnék tömöríteni, hogy kevesebb helyet foglaljon. Fontos lenne, hogy minél kisebb mérete legyen!

(Rar, zip alig tömörít valamennyit). Van olyan program, amivel látványosan lehet tömöríteni? (nem 5-10%-ot, hanem mondjuk 25-50)


2012. jan. 4. 18:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Azta rohadt! Nem semmi! Megint egy kérdező aki valamit nagyon elnézett/be van kavarva!
2012. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

KÉSZ!!!!!!!


3 óra alatt csinált az egy megabájtból 700 MB-ot. Pontosan a belinkelt - 16-os válasz - kép szerinti fájlok és pont akkora méretben elkészültek...


Nézzük:


a .bmp fájl ne nyitható meg, sérült...

az összes rar nem nyitható meg, mert sérült vagy nem rar fájl

a setup.exe nem win32-es alkalmazás

Egyedül az autorun.exe az ami, ettől mehetett emberünknek a játék, ami a gépén lehetett előtte is.

Megnéztem az összes fájlt egy hexaeditorban és az összes fájl ugyanazon hexa számból állt. Csupa Hexa FF karakter, tehát a main.rar fájl kb 608.000 db egyforma "FF" karakterből áll és az összes fájl ilyen.

Ezt a csodatömörítővel 3 óra alatt kitömörített fájlt a WinRAR betömörítette 30 másodperc alatt!!! egy 594 kilóbájtos álománnyá, amit 5 másodperc alatt tömörített ki. Emlékezzünk a KGB tömörítőnek ez tartott 3 óráig.


Ez a tökéletes példa, hogy lehet embereket megvezetni, odaültetni a gép elé aki lesi mikor végez a tömörítő. Mondjuk én is itt ültem, de addig neteztem. Emberünk kitömörítette és ezzel játszik.

GRATULÁLOK... EZ EGY SZÉP NAGY ÁTVERÉS VOLT....

2012. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
:)
2012. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
2012. jan. 5. 21:44
 26/32 A kérdező kommentje:
Amm kiderült h haverom közbe feltette a játékot, miközbe csomagolta a gép.. (amíg ebédeltem). Azóta rajtam röhög.
2012. jan. 5. 21:46
 27/32 A kérdező kommentje:
Mármint neki megvolt pendrivén a telepítője.
2012. jan. 5. 21:46
 28/32 anonim ***** válasza:
55%

Őszinte leszek.

Most pedig én is röhögök rajtad.

Jaj, de gonosz kis troll vagyok :)

2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

XD!!!!

én is megcsináltam de én 4shared-ről szedtem le nekem 1 óráig tartott kitömöríteni a játék telepítőjét de ez semmi

az én codmw2 őm höz xd ilyen a file codmw2.rzr ird át a legelsőt majd winrarrá átalakítani kibontja majd van póveriso azt is bontsd ki és utánna telepítsd és még ott van a steam ez 2 óra! ja és nekem is megy a játék gtasa xd.

2012. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Tegyél már ide egy linket, letöltöm és telepítem, mert nem hiszem el ezt az egészet...
2012. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!