Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Árthat a gépemnek az internet...

Árthat a gépemnek az internet explorer 6 böngésző?

Figyelt kérdés
windows xp-m van , de soha nem használok explorert csak ,ha nagyon muszáj. Mindig google chrome-t használok. De most a windows update miatt megnyitottam az explorert , már kaptam is a figyelmeztetést ,hogy elavult a böngésző és veszélyes. És még soha nem lett frissítve az explorer mivel nem is nagyon használom. Szóval érdemes újabb verziót telepíteni , ha nem is fogom használni azt sem ? Árthat a gépnek egy ilyen böngésző ?
2012. jan. 23. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A használata jelent kockázatot, arra figyelmeztetnek. Ha nem használod, akkor nincs jelentősége.
2012. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rokkerboci válasza:

igen, felrobban..:D

jó, ez trollság volt, bocs..

ártani nem árt, de az árt amit nem véd ki, mert az ie. 6-nak nincs olyan fejlett internetes-védelme, mint mondjuk a firefox-nak van.. szal, amint tudsz válts át firefoxra/chromera..

2012. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rokkerboci válasza:
upp, bocs nem olvastam végig a kérdést, szal a végét ne vedd figyelembe..
2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen árthat a számítógépednek a már elavult Internet Explorer 6. Ezt a verziót nem ajánlott használni, mivel nem biztonságos, a weboldalak szétesnek, a sebessége nem megfelelő.


Természetesen érdemes újabb verzióra váltani. Töltsd le a Microsoft oldaláról a Windows XP-re ajánlott IE8-ast ( [link] ;)

2012. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!