Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet egyszerre többet...

Hogy lehet egyszerre többet kijelölni benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan l képet csináltam a PhotoFiltre nevű programmal,hogy egy adott képet a szem kivételével fekete-fehér hatást húztam rá.No,de...Hogy lehet megcsinálni azt,hogy a két szemet külön külön tudjam kijelölni és nem úgy kivágni,hogy (1) az arcon át húzom a kijelölést??


Így értettem az (1)-t

[link]


Azért ezt a progit használom,mert a képességeimhez csak ez illik xĐ


Előre is köszi a válaszokat 8)


2012. jan. 30. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokszor a programnak nem elég a képessége hozzá. Ha nem képes hozzáadó kijelölésre, nem tudod megcsinálni. Annak az a lényege, hogy több különböző, különálló kijelölést is tud a program kezelni, és amit hozzáadó módban jelölsz ki, az nem egy különálló kijelölésként fog viselkedni és felülírni a előző kijelölést, hanem az első is megmarad.


Emiatt lehet váltani kell egy több képességgel rendelkező programra, amivel a kezelés elsajátítás is hozzájárul. Csak egyszer kell megtanulni kezelni, talán ha rögtön egy bonyolultabb programot kezdesz megtanulni használni, apránként felfedeznéd a képességeit, de egyből meg lehetne oldani egy ilyen problémát is, aminél úgy tűnik hogy a PF megadta magát.


Ha van benne előzmény ecset, az a legkönnyebb, a teljes képet beállítod monokrómra, majd szemeket visszafested, mert ott az előzmény ecsetnél az alapszínre festi vissza a képet. Ha ez sincs, akkor Gimp vagy Photoshop beszerzése lenne hasznos.

2012. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh...Nagyon szépen köszönöm :D Akkor megpróbálom a Gimp programot :)
2012. jan. 31. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!