Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindig, amikor windows 7-et...

Mindig, amikor windows 7-et akarok telepíteni a gépemre, kiír egy hibaüzenetet, pl: "A windows nem tudja telepíteni a szükséges fájlokat. Lehet, hogy a fájl sérült, vagy hiányzik. (folyt. A leírásban)?

Figyelt kérdés

...Győződjön meg arról, hogy a telepítéshez szükséges összes fájl elérhető, és indítsa újra a telepítést. Hibakód: 0x80070570"? Mi lehet ennek az oka? Igaz, hogy a telepítődvd-t ncore-ról írtam ki, de más gépet sikerült már újratelepítenem vele, a laptopomnak (Acer aspire 2920z) pedig bírnia kéne a win7-et.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. febr. 11. 09:02
1 2
 11/15 nrrolli ***** válasza:

próbálj meg egy másik win7 et használni:)

vagy nézesd meg a ramokat

2012. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már legalább 5fajta win7-tel próbálkoztam. a ramok megnézése alatt mit értessz? (nem értek nagyon ehhez sajnos)
2012. febr. 24. 23:02
 13/15 Mano981 válasza:
Ez a ram miatt van.Hibás a ramod ezért nem engedi telepíteni elenőrizd le a ram-t vagy ramokat és iktasd ki a hibást és utána meni fog.
2013. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem is ezt csinálja. Próbáltam többfélét, hivatalosat, nem hivatalosat, de pár százalék után kiírja a hibát.


Valami megoldás született erre azóta?

2013. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A ram-csere működik. Köszi
2016. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!