Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A legjobb képlopó program?

A legjobb képlopó program?

Figyelt kérdés

Üdv!


Hosszú ideje keresem a legjobb /ingyenes/ képlopó programot. A cél egy olyan program lenne, ami ül a háttérben és ha rátenyerelek a PrintScreen-re, mentsen nekem egy PNG képet az asztalról egy megadott helyre, vagy csak az egyik monitorról, anélkül, hogy ki kéne jelölgetni vagy ilyesmi. Mondanom sem kell talán, azt szeretném ha ez automatikus lenne és nem kéne elmenteni egyenként a képeket. Videófelvétel nem szükséges, arra ott a CamStudio.


A GreenShot majdnem jó, de alapból a Printscreen-el ott ki akar jelölgetni ablakokat, ami nekem nem jó.


Ha valakinek van tapasztalata valami jó képlopóval, örülnék ha megosztaná velem. :)


2012. febr. 21. 16:22
 1/3 compactegon ***** válasza:
fraps? igazából játékok közben készítettem vele normális képeket, illetve videót is tudsz (hang nélkül, ha ingyenes liszensz :)) illetve előre beállított időközönként lehet vele menteni png (és jpg, bmp képeket).
2012. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Fraps végülis működik, csak ha nem látod az FPS számolót, nem lehetsz benne biztos, hogy azt veszi fel ami neked kell ugye, ha meg ott van, akkor ugye az útban van. :) Asztali képekhez nem jó, csak videóhoz.
2012. febr. 21. 17:04
 3/3 duducika válasza:
PicPick. Kiteszi az ikont a tálcára + kl.- bejön a Picpick tools ablak - kl.a képernyőmentésre - átvisz a tartomány mentésre. Egy mozgatható vágóvonallal koordinátába fogod a kinézett képet - kl. - kiadja a mentés helyét, ahova akarod.
2012. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!