Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki le tudná irni normálisa...

Geronimoh kérdése:

Valaki le tudná irni normálisan, taglaltan hogyan kell a Sims 3 kiegészitőit úgy feltelepiteni, hogy azok hiba nélkül működjenek?

Figyelt kérdés
netről leszedett kiegészitőkről lenne szó, crackelés, mountolás, frissités stb...
2012. febr. 28. 17:15
 1/7 anonim válasza:

A legjobb ha megveszed. (ez csak úgy mondtam (:)

1.Tehát feltelepíted az alapjátékot. NEM crackeled!

2.Feltelepíted sorjában a kiegészítőket. Ott majd, ha jól emlékszem automatikusan frissít, de ha esetleg nem, akkor az indító pulton keresztül megteheted a Frissítések menüjében.

3. Ha meg van mind, akkor az alap játékot és az UTOLSÓ kiegészítőt, amit feltelepítettél, azt crackeled.


A crackelés menetét már többen leírták, keress rá...

Remélem beválik.

2012. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát kössz, én már probáltam mindenhogy a crackelést, a frissitést, patchelést és 1xűen mindig azt irja ki hogy nem tud megbizonyosodni arrol h eredeti a játék. 100000 féle módot probáltam már ki hidd el és nem jo. azon gondolkoztam h jobb lenne ha ujrahuznám a gépet?
2012. márc. 1. 12:22
 3/7 anonim válasza:
Próbáld meg, de nem vagyok benne biztos, hogy az lenne a probléma...
2012. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem leirni hogy az inditopanelen keresztül nem is tudok frissiteni, mer ahogy frissiteném lefagy az inditopanel...szoval meg vagyok lőve rendesen
2012. márc. 1. 20:55
 5/7 A kérdező kommentje:

ez a tuti, ezzel működik, esküszöm el sem hiszem :D ien nem lééééééétezik ÉS MÉGIS HÁHHÁÁ :D :D

az oldal nem engedi a honlap cimet bemásolni, akinek kell irjon e-mail, szivesen megadom, de itt sajnos nem lehet!!

akinek kellenek a JÓÓÓ crackek az irjon ide: mygabee@hotmail.com

2012. márc. 1. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem b*szom el a gépet különböző crackekel. Ha valamilyen játék nagyon kell akk inkább gyüjtök rá és megveszem
2012. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az te vagy, de nem mindenki képes megvenni a játékot, mivel nincs rá kerete
2012. márc. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!