Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok bejelentkezni...

Nem tudok bejelentkezni MSN-re, valami ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Napok óta nem enged be,azt írja ki, hogy 'A szolgáltatás jelenleg nem elérhető, próbálja meg később'. Már újra is telepítettem, de nem megy... Másokat is megkérdeztem, őnekik semmi problémájuk nem volt a belépéssel.

Passzolok, nem tudom, mi lehet a probléma... Ha valakinek valami tippje van, vagy volt már hasonló helyzetben, az kérem, hogy írjon... Hálás lennék minden használható tanácsért. Köszönöm.


2012. márc. 16. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
más gépén vagy az [link] on probálj bejelentkezni. ha itt meg akkor az acc-oddal nincs gond. akkor marad az hogy az msn-ed makkant meg. speciális uninstaller progival kell leszedni és a legujabb verziot kell feltenni. jó buli néha . néha meg elöfordul hogy oprendszer ujratelepités oldja csak meg. ekkro érdemes egy értelmes msn potló programot keresni. mint pl az [link] és társai
2012. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebuddyval megy, de jobb lenne, ha msn-nel is menne... A hibakódja: 8007000e.
2012. márc. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!