Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wow inditásnál ezt kapom:...

Errorproblem kérdése:

Wow inditásnál ezt kapom: ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception Program: C:\Word of Warcraft\Wow. Exe Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:0087307D Valaki segítene?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 20:01
 1/2 A kérdező kommentje:

3hete van új gépem,de előző gépem sokkal rosszabb teljesítményű volt és nem volt ilyen hiba egyszer sem.

Most Windows 7em van 32bites 3Giga RAM-al Procesor:Intel Core 2CPU 6400 2,13 GHz.Már 1 hete nézek utána ennek a neten,vagy 10 szer reinstaláltam de ugyanez történt.

Valahol olvastam hogy driver frissités kellene,de windows update nem ír semmi frissítést.

Nivida GeForce 6400 GT 8.17.12 5896-os verzióm van.

Töröltem már a wtf,cache.interface mappát probaltam opnegl modba futtatni de semmi.

Megnyitom a játékot és a bevezető videó után a kép elsötétedik és kidobja az errort.

Nem hiszem hogy a gép lenne a rossz mivel teljsen új 3 hete lett meg és máshol nincs semmi probléma semmi játékban.

2012. ápr. 6. 20:38
 2/2 anonim ***** válasza:
töltsed le a SciTechGLDirect nevű fájlt és akk ha meg vagy írj üziben és madj leírom a többit ( telepítsed is !!!! )
2012. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!