Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mi? A windows nem tudja...

Ez mi? A windows nem tudja elérni a megadott eszközt elérési utat vagy fájlt. Lehet, hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma reggel kapcsoltam be a gépet, és semmilyen programot nem tudok futtatni. A windows nem tudja elérni a megadott eszközt elérési utat vagy fájlt.Lehet, hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel. Ezt a hibaüzenetet kapom minden programnál amit próbálok futtatni. Csak 1-2 program jön be ha rendszergazdaként futtatom, de elég sok program van ami nem jön be sehogy. Mit tudok csinálni?
2012. ápr. 29. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Win7 van a gépen
2012. ápr. 29. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
prbáldmeg vissza állítani a gépedet mondjuk 3 nappal és akkor a WINDOWS-t is vissza állítja 3 nappal azelött re és akk amit csináltál akkor h például telepítettél ne tedd meg újra meg ilyesmik
2012. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez allat azt értem h például feltelepítetted a gépedre egy lemezkarbantartó programot és akk elkezdted futtatni és monjuk utána este kikapcsoltad a gépet másnap vissza akk meg érvénybelépett a tegnapi beállítások amit csinált és meg ilyesmik és azért nem működik ( de azt nem tuudom h hol vannak olyasmik a WINDOWS 7-l mint pl a ,,rendszer visszaállítás"
2012. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendszer visszaállítás megvolt, de semmi.
2012. ápr. 29. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
akk meg foghalni a merevlemez nekem is ilyesmik voltak mielött meghaltvolna ( újraindult nem akartmenni nem lehetett telepíteni meghasonlók ) csak ezt a progit tudom ajánlani h lásd kb mennyivan hátra a merevlemezed élet tartamából Hard Disk Sentinel
2012. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!