Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan keszitsem el neroval a...

Hogyan keszitsem el neroval a sajat windows 7 ultimate telepito dvd-met?

Figyelt kérdés

Letoltottem de valami olyasmit lattam hogy kell egy kis boot.img fajl melleje hogy bootolhato dvd-t tudjak kesziteni de osszezavarodtam mert mashol nem hasznalnak itt igen szoval most kell v nem hogy rendesen menjen a telepito dvd?Amugy ahol lattam hogy kell itt a link:


[link]


habar ez win xp sp3 de annak is a bootolas a lenyege szoval kell az a fajl nem akarok meg 1 dvd t folosen kiirni.



2012. máj. 3. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami biztos kell, mert egyébként nem fog bootolni. Ha van, használj újraírható DVD-t...
2012. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lindmayer ***** válasza:

ha neked iso formátumban van meg, akkor nem kell ilyenekkel foglalkozni, csak írd ki lemezképfájl írása funkcióval, és akkor nem lesz ilyen problémád

de ha van egy 4 gigás(legalább) pendrive-od és képes a géped usb bootolással, akkor megspórolhatod azt a lemezet is

2012. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Ha sajátot akar írni akkor nem lehet ISO-ba illetve ha ISO-ba is teszi, attól még nem fog tudni bootolni róla...

2012. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lindmayer ***** válasza:
ha iso formátumban töltötte le, akkor az bootolhatós verzió lesz, és akkor ilyennel nem kell foglalkozni
2012. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor csak siman kiirom lemezkepfajlba es kesz a dvd?
2012. máj. 3. 18:43
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy melyik a lemezkepfajl az Udf roviditve???
2012. máj. 3. 19:09
 7/10 A kérdező kommentje:
melyik funkciot valaszam? Boot Udf udf/iso a 3 kozul melyik amelyik rendesen mukszik?
2012. máj. 3. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom. Az én NERO10-esembe van CDkép felírás funkció, fent a menüben...
2012. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ezaz sikerult ezt a komit mar az ujdonsult win7 u-rol kuldom:))))
2012. máj. 4. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szuper...
2012. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!