Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fuji Finepix fényképezőgéphez...

Törpilla92 kérdése:

Fuji Finepix fényképezőgéphez adott CD-n lévő MyFinePix program csak képnézegető, és segédlet a képek számítógépre rakásához, vagy tartozik hozzá képszerkesztő is, amolyan photoshop féle?

Figyelt kérdés
Mert sehol sem találok olyan eszközöket, viszont telepítés közben voltak szerkesztési lehetőségre utaló képek.

2012. máj. 3. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jár is, valamilyen kezdetleges szerkesztő lehet, amit más ingyenes és nagyobb tudású alternatívával ki tudsz váltani (irfanview, xnview például képnézegető és szerkesztő is).


De ha már ott van nálad a program, miért nem nézted meg?


Nem is kötelező ezt használni, mert ha valóban szerkeszteni akarod a képeket, akkor olyan programot fogsz futtatni, ami képes lesz rá (például a photoshop, vagy gimp, photoscape esetleg).

2012. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, van a gépen Photoshop is, meg Photoscape is, csak azt hittem ehhez is jár valamilyen. Csak megnézni, hátha jobb :) Azért feltelepítettem, hátha használható, de aztán nem találtam sehol. Azért gondoltam itt megkérdezem, hátha valakinek van ilyen gépe. De az is lehet, hogy én csesztem el valamit.. :\
2012. máj. 3. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak semmilyen komoly programot mellékelni, mert nem feladata egy gyártónak még azt is fejleszteni. Csak egy lehetőség, sokszor a saját program például jobb beállítást tud elérni, mert a fényképezőgép tudása és minősége alapján állítják be a változtatások lehetőségét, és a saját programban egy kép színhűsége vagy megjelenítése szebb lehet egy függetlenhez képest.
2012. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!