Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel meg...

Van olyan program, amivel meg lehet nézni a gép adatai alapján, hogy futnak e azon bizonyos játékok?

Figyelt kérdés

Nem arra a gépre gondolok, amiről most írok. Laptop vásárláson gondolkozom, de nem tudom, hogy futna e rajta a sims 3, ezért akarom így megnézni, mert amúgy meg nem sokat értek hozzá. Am olyanra gondolok, mint pl. ez [link]

csak itt nem tudom beírni annak a laptopnak az adatait.


2012. máj. 10. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha beírod a Google-ba hogy Sims 3 Wikipedia,rákattintasz az angol változatra,utánna legörgetsz és ott lesz hogy System Requirements.

[link]

2012. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úristen.... írtam, hogy nem értek az ilyen dolgokhoz. Már ezerszer megnéztem a sims 3 rendszerkövetelményét, de azzal nem jutottam előrébb!
2012. máj. 10. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nem értesz a dologhoz akkor megse érdemled hogy játszál,sőt még azt sem hogy géped legyen.Tényleg nem igényel nagy tudást,a mai világban ez egy ovisnak se jelentene gondot.TÉnyleg minek vesznek az emberek számítógépet ha csak annyit tudnak hogy hol kell bekapcsolni?Azért az ilyenekkel tisztában kéne lenni
2012. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!