Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 telepítés hiba...

Windows 8 telepítés hiba Virtualbox?

Figyelt kérdés

Eddig mind a DP-t, CP-t letöltöttem a win8-ból. Most letöltöttem a Release Preview-et is. Fel akartam rakni a Virtualbox-ra, de rögtön a "Windows" felirat megjelenése és 5-8 mp töltés után ezt írja ki a Virtualbox-ban:


Your PC needs to restart.

Please hold down the power button.

Error Code: 0x0000005D

Parameters:

0x03062E05

0x756E6547

0x49656E69

0x6C65746E


Ilyet még nem láttam és állítólag ez a legstabilabb verzió, de ehhez képest nem működik, pedig mind a kettő másik működött! Gyors segítséget kérek!



2012. jún. 1. 18:16
1 2
 11/13 Lajos54 ***** válasza:
Háj! Csak érdekességként írom meg: ugyaneze a hibajelzés volt a telepítési kísérlet vége nálam is. A különbség annyi, hogy egy plusz vinyóra feltelepített Windows XP-re akartam telepíteni, egy, a Microsofttól hivatalosan letöltött próba-verziót (kiváncsi lettem volna, hogy az én gépemen, az általam eddig használt progikkal tudnám-e használni a 8-ast. Tehát se Virtualbox, se egyéb, csak egy "szűz" gép. A hibajelzés után (ua., mint itt az oldal tetején)gyakorlatilag semmit nem lehet tenni, minden ki-be kapcsolás után ez jön be. Ezek után vajon mekkora lehet a bizalmam a szuperstabil-szuperjó win 8-al?
2012. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Balázs112 válasza:
problémát megoldottam csak engedélyezni kell a biosban a No-Execute Memory Protection-t [link]
2013. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

EFI engedélyezése (különleges OS-eknek). Pipáld ki!


www.rendszergazdi.tk

2014. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!