Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Starcraft 2 "An error occured...

Starcraft 2 "An error occured starting Starcraft 2" hibát hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Letöltöttem és telepítettem a Star Craft 2 Wings of Liberty-t, de induláskor minidg a fent említett hibaüzenetet kapom. Win7-et használok, a drivereim a legfrisebbek és minden rendben ment a telepítés során is. Már vagy 20 különböző fórumon kerestem megoldást, de egyik sem használ. Az újratelepítés sem oldja meg a dolgot, még teljes törlés után sem (tehát akkor sem, ha a registry-ket is megtisztítottam tőle). Valaki tudna segíteni?

2012. jún. 24. 22:49
1 2
 1/12 Gryphon ***** válasza:
próbáld meg nem patch-elni, net ki,játékon belül offline módban.
2012. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, nem jött be :(
2012. jún. 28. 20:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ennyire egyedi probléma?
2012. júl. 1. 16:15
 4/12 anonim ***** válasza:
a support mappában elvileg van egy repair.exe vagy hasonló. pontosan nemtudom mert google-böl olvasom. na azt kell futtatni
2012. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már azt is próbáltam.
2012. júl. 1. 17:06
 6/12 Chruser válasza:

Eredeti vagy másolt verziót töltöttél le? Ha eredeti és a Battle.Net-ről töltötted le akkor próbáld meg letölteni még egyszer, hátha akkor hibásodott meg valami vagy fordulj a Blizzard supportjához. Ha nem eredeti és nem is akarod megvenni, akkor próbálkozz különböző tört verziókkal, mert több is van, de valakinél ez működik, valakinél egy másik.

Nem tudom milyen verziód van, de szerintem ez a játék megéri, hogy megvegyék és az persze tuti, hogy menni fog.

2012. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szoftverekért nem szoktam fizetni, inkább a szabad terjesztés híve vagyok, részben elvi részben pedig anyagi okok miatt is. Szóval marad a különböző verziók letöltögetése. Csak attól félek, hogy másik sem fog működni, mert tényleg átnyálaztam az összes fórumot, amin ezzel a problémával foglalkoztak, és kipróbáltam a megoldási javaslataikat is de egyik sem használt. Na, majd kiderül, mi lesz. Azért, ha valaki tud rá megoldást, örömmel fogadom azt is.
2012. júl. 2. 11:42
 8/12 Chruser válasza:

Értem az álláspontodat, régebben én sem voltam hajlandó fizetni bármilyen játékért is, jelenleg 5 eredeti játék áll a polcomon, ebből kettő a két StarCraft.

Mindenesetre én is sok tört verzióval próbáltam már mielőtt rászántam magam, hogy megvegyem eredetibe és csak az egyik működött, nem tudom már melyik, azt is vagy két hét alatt sikerült megcsinálnom, de ismerek olyat akinél egyik sem működött.

Remélem sikerül megoldanod, próbálkozz különféle Launcherekkel meg hasonlókkal, hátha az egyik beválik, ha jól tudom vannak Single Player pályákat betöltő progik is a StarCraft II-höz, meg minden hasonló, de sajnos tényleg előfordulhat, hogy sehogy sem fog működni.

Sok szerencsét!

2012. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megteszek mindent, mert tényleg szerettem az első részét, így ezt sem akarom kihagyni.
2012. júl. 2. 22:45
 10/12 Gryphon ***** válasza:

én is úgy töltöttem le, nálam simán ment.csak offline fiókot kellett csinálnom meg a netet ki..ennyi volt..tudom próbáltad..de töltögess máshonnan

.

2012. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!