Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírus irtót ajánlotok...

Milyen vírus irtót ajánlotok irodai/otthoni felhasználásra?

Figyelt kérdés

Van nekünk egy irodánk amit most szeretnénk szoftver ügyileg legalizálni. Azonban ha megvennénk az adott szoftvert azt otthoni felhasználásban is bevezetnénk.

Most jelenleg outpost+avast kombo van fent (nincs server mivel csak pár gép van).

Kritérium az annyi lenne hogy jól végezze a dolgát de ne 1gb memóriát egyen illetve megfizethető legyen.

Akiket én néztem ki: nod32, codomo, norton360


2012. júl. 2. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Comodo szerintem felejtős, nem tartozik a legjobbak közé, Norton meg zabálja az erőforrást (legalábbis a régiek).


Én ajánlanám a Kaspersky Anti-vírus szoftverét, független vírus teszteken általában az első helyen végez.


[link]


Illetve még nagyon jónak tartom a F-Secure Anti-vírus -t


[link]


Állítólag a Nod32 se rossz, bár személyes tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.


Mivel mindegyiknek van 30 napos kipróbálható verziója, javaslom töltsd le őket, amelyik jobban beválik, azt kell megvenni. Én személy szerint inkább ezen vírusirtók "internet security" változatát vásárolnám meg, azokban tűzfal is van.


Több gépre természetesen a több gépes liszenszet kell megvásárolni.

2012. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a kaspersky mellett teszem le a voksom, és én is a tűzfalas megoldást ajánlom. (kis)


off:


Nortonnak már nem kell erőmű, az régen volt.

Comodonak a tűzfala erős, igazából ők onnan indultak.

2012. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!