Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet az IIS 7.5-öt ha...

Hogyan lehet az IIS 7.5-öt ha hibás letörölni vaaagy újratelepíteni és aztán letörölni?

Figyelt kérdés

HY!

nos:

vezérlőpult-->program eltávolítása-->windows szolgáltatások be-és kikapcsolása!

na eddig okés!

az elsőtől a 7.ig(Médiakezelési szolgáltatások)

Microsoft .NET (valami) 3.5.1 (ebben nem pipa van hanem egy tömött négyzet!)

és az alatta lévő (a + jelre kattintva megjelenő) szolgáltatások ki vannak kapcsolva (??).

a 9.nincs bekapcsolva a 10,11 bevan a 12 megint nincs a 13-17 be van kapcsolva!

a 18 és a 20 nincs a 19 bevan!

és a többi is be van kapcsolva!

na de minket ha jól olvasom a 4-5 érdekel (IIS)

itt akármelyiket nyitom le mindbe pipa van!

(természetesen kipróbáltam venni a 2DB IIS "mappából" a pipát és alkalmazni de azt írja "hiba történt az alkalmazásba"


most jön a hibaüzenet:


Hiba összefoglalása

HTTP-hiba: 500.19 - Internal Server Error

A kért laphoz való hozzáférés sikertelen, mert a laphoz tartozó konfigurációs adatok érvénytelenek.

Részletes hibaadatok

Modul IIS Web Core

Értesítés Ismeretlen

Kezelő Még nincs meghatározva

Hibakód 0x80070003

Konfigurációs hiba A konfigurációs fájl nem olvasható

Konfigurációs fájl \\?\C:\inetpub\wwwroot\web.config

Kért URL-cím [link] kiszedtem)

Fizikai elérési út

Bejelentkezési módszer Még nincs meghatározva

Bejelentkező felhasználó Még nincs meghatározva

Konfiguráció forrása

-1:

0:

Hivatkozások és további információ

Ez a hiba akkor fordul elő, amikor hiba történik a webalkalmazáshoz vagy a webkiszolgálóhoz tartozó konfigurációs fájl olvasása során. Egyes esetekben az eseménynaplók tartalmazhatnak a hiba okával összefüggő további adatokat.

További információ megtekintése »


ebből valószínűleg az inetpub mappa érdekel!

tartalma:

AdminScripts

custerr

logs

temp



bizonyára mindenki fejében megfordult "Hova tűnt a többi mappa?"

nos az iis fel volt telepítve csak nem hozta be rendesen a PHPs fájlokat.Ráhagytam mert ingyen kaptam ftps tárhelyet,aldomaint,PHPs környezetet,mysql adatbázist!

aztán megint feljött az ötlet, hogyha lassú a netem mint most akkor ezt használjam és ne az ingyenes ftp tárhelyet!

így (elfelejtettem, hogy hol kapcsoltam be) le akartam törölni a mappát (inetpub) shift+del aztán rendszergazda ként és csak nem vitte le...aztán jött ez a hibaüzenet......megint ráhagytam.....aztán a fiamnak vissza akartam kapcsolni a játékokat és akkor állt bennem össze a kép IIS Web Core=Internet Information Services....próbálkoztam letörölni de a hiba üzenetet kaptam........aztán megint ráhagytam.... aztán látom , hogy van neki egy web magja is!...azt is le próbáltam törölni....DE SEMMI!.....(vagy is hiba üzenet)...véső elkeseredésemben fordulok hozzátok..... REMÉLEM TUDTOK SEGÍTENI!


üdv.



2012. júl. 26. 16:04
 1/1 A kérdező kommentje:
valaki segítene?
2012. aug. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!