Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft SkyBlockba miért...

Minecraft SkyBlockba miért lessz nekem obszidián a zsúzottkő generátornál? és hogy nem lessz az segytestek légyszi!

Figyelt kérdés
:)

2012. aug. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

....


Mi?

2012. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs... :D . Kicsit rosszul írtam tehát: Minecraft-ba amikor a zúzottkő generátort megcsináltam, ha kiütöm a követ nekem miért obszidián lesz a lávából? Hogy lehetne azt csinálni, hogy ne legyen belőle obszidián,hogy visszarakja magától a követ?
2012. aug. 13. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

(Bár egy éve nem játszottam Minecraft-al) Cobblestone akkor generálódik ha egy un. lava flow block (nem a forrás láva, hanem ami belőle kijön) találkozik vízzel. Valószínűleg rosszul csináltad és a vizet egyből beleöntötted a lávába.


http://www.youtube.com/watch?v=g3uL8kSTnTE&feature=player_em..


Olvass utána Minecraft wikin és próbálgass.

2012. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a vizet ne közvetlenül tedd a kő mellé és a kőmelletti(víz felöl) blokk alatt szedd ki a talajt
2012. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi de aztán miután kiírtam rájöttem magamtól :)
2012. aug. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!