Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok Lemez-képet írni,...

Nem tudok Lemez-képet írni, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Bármilyen ISO, vagy ehhez hasonló fájlt töltök le, sem a Nero, sem az Alcohol120%, sem az Imgburn nem tudja kiírni DVD-re. Gondoltam arra, hogy rossz a dvd íróm, arra, hogy valami vírust kaptam, de a képekkel nem lehet gond, mert másoknak ugyanezt sikerült kiírniuk...
2009. júl. 22. 15:01
 1/5 anonim válasza:
100%

Ennek több oka is lehet.

Nem feltétlen hibás a dvd iród...Lehetséges hogy a dvd amit megírni próbálsz az teszem azt DVD-R és azt nem támogatja a DVD iró csak a +R-t.

Ha a támogatottak között van akkor érdemes lenne tesztelni a DVD irót mert lehet hogy abban van a hiba.

Szoftveresen nem hiszem hogy hiba lenne.

Maximum annyit tudok elképzelni hogy nagyob a lemezkép nagysága mint 4.7 GB.

remélem használható a válasz.

üdv

2009. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A DVD lejátszók általában VOB kiterjesztésű fájlokat játszanak le. Így pl. az ISO és az AVI kiterjesztésűeket nem, mert ezek egy tömörített változata filmnek, így pl. a nagysága (size) is lényegesen kisebb. De már vannak olyan lejátszók, amelyek az AVI-t is lejászák. Az ISO fájlt először ki kell "csomagolni" erre vannak különböző programok, ilyen a PowerISO, és a IsoBuster. ezekkel a progikkal kicsomagolhatod a ISO fájlodat.

[link] Ez angol nyelvű, de van magyar is. Ha megakadsz még, írj. Remélem tudtam segíteni.

2009. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindent ki tudok írni, kivéve a képfájlokat. Megpróbálom a 2. kommentelő ötletét, aztán ha nem jó megpróbálom +-os DVD-vel. Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 22. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:

A powerISO ezt írta:

Error writing data. (435-00000000 9d469d5c)

Hát gőzöm sincs mit akar mondani...

Még próbálkozom +-os DVD-vel.

Ja és a képfájl mérete kisebb, tehát ráfér egy DVD-re.

2009. júl. 22. 18:52
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdésben nem írtam, de rájöttem, lényeges, hogy ezek ps2 játékok... Kicsomagolva próbáltam, ugyanazzal az eredménnyel. Hátha így más a helyzet...
2009. júl. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!