Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A google earthben, hogy tudom...

A google earthben, hogy tudom két pont távolságát lemérni? (útvonal terv)

Figyelt kérdés
NEM légvonalban,mert azt tudom,hogy vonalzó segítségével...hanem monjuk bejelölöm az én házam meg egy boltot és kocsiúton mérje le.

2012. aug. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

maps.google.com erre lehet jobb. Útvonaltervezésként automatikusan a legrövidebb útvonalat mutatja, és még pár elérhetőt. Így 3-4 lehetséges útvonalat is végig tudsz nézni utcáról utcára.


Ezen kívül nagyvárosokban tömegközlekedést is felajánlj (lehet csak Budapesten elérhető nálunk), biciklis utat vagy gyalogosat is, autósnál figyelembe veszi az autópályák vagy fizetős utak kiiktatását vagy tervbe vételét is.

2012. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is a Maps-ban tudom :

[link]

2012. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Katt a nyíllal jelzett ikonra, majd a meüben az útvonaltervezésre.

Majd az induló hely, és az célállomás megadása, és lila színnel megjelenik az útvonal.

[link]

2012. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen-igen, ezt tudom...de nem lehet egyéni pontok távolságát lemérni?? pl van két haverod: "Sanyi háza" meg "Béla háza"
2012. aug. 21. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha utca, házszám szerint adod meg a paramétereket akkor úgy lehet. Szerintem másképpen nem.
2012. aug. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!