Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ismer vagy használ,...

Valaki ismer vagy használ, olyan programot amivel címkéket lehet készíteni? (Pálinka címkét szeretnék)

Figyelt kérdés

Ha valaki tud ilyet az legyen szíves írja ide.

A Photoshop kivételével mert azt nem nagyon ismerem max. ha linkelsz mellé videót.

Előre is köszi!



2012. aug. 20. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel semmit nem lehetne mondai, mert ha nem ismered azokat akkor használni sem tudod.


Bármilyen választ is kapsz, azt a programot be kell szerezni és meg kell tanulni használni. A PS lenne a legjobb program erre, ha kép alapút akarsz.

Ha szövegen van a lényeg, akkor szövegszerkesztőben (Word, Writer) is elég megcsinálni.

2012. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Meg van a legújabb PS magyarul de nem igazán találok olyan videót ami segít ebben mert elégé át van abba a programba rendezve minden eddig Microsoft Publisherrel dolgoztam de abba nem lehetett annyira jó hátteret meg stb. csinálni ezért kellene valami jobb.

youtubon is csak olyan van fenn ahol arcokat meg ilyeneket csinálnak szóval ha tudnál mondani 1 videót akkor megköszönném.

2012. aug. 20. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:

A videók arra vannak, hogy bemutassák a program alapjainak működését, vagy olyan bonyolult szerkesztéseket amiket könnyebb videón végignézni mint egy leírás lépéseit követni.


Ne abból indulj ki, hogy vannak-e a neten címkekészítésről videók, mert nem biztos hogy lesznek. Ha tudod hogy szövegszerkesztés van benne, akkor rákeresel a szövegformázásokra, és abban megnézed hogy mit tudsz csinálni. Ha képvágás, kijelölés kell, akkor arról keresel videót, majd ezek alapján a saját elképzelést valósítod meg.


A magyar Photoshop már alapból hátrány, mert az angol verzióhoz készül a legtöbb videó, amit simán átfordítani nem mindig lehet.

2012. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben akkor lehet beszerzem az angol változatot is és köszi a választ.
2012. aug. 20. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
power pointal tudsz összedobni egy faxa címkét szerintem :D
2012. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sifli válasza:
Photoscape, Designpro 5.0 Photoshop 7.0 nem nagy ördöngőség idő kel hozzá..
2014. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de amióta feltettem a kérdést, azóta már megtanultam a PhotoShop kezelését elég jól. :)
2014. febr. 15. 12:54
 8/10 oldboy53a válasza:

Régi volt a kérdés, de itt egy sörcimke tervező. Szerintem a pálinkádra is jó lesz.


[link]

2017. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez a sörös cimke készítő nagyon jó. valós az a 1 dolláros havi előfizetés?
2018. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
üdv... nekem is kellene olyan amin sablonok vannak képet lehet illeszteni szöveget irni...pálinkás üvegre nyomtatnám, ill ragasztanám
2022. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!