Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó rákomat műveljek már...

Mi a jó rákomat műveljek már ezzel a géppel? Komolyan kivágom a kukába.

Figyelt kérdés

Újra kellett telepítenem a Windows 7-et a gépemen, de nem a C, hanem az F meghajtóra tettem, mert a C-n nem volt elég hely neki (3 giga maradt, 50 gigás partíció). Most, minden újraindításnál a CHKDSH ellenőrzi a C meghajtót, amit hagyok is, de a "USN Journal ellenőzrése befejeződött" felirat után semmi sem történik. 2 órát hagytam úgy a gépet, amikor meguntam és újraindítottam a p*csába. A helyzet nem javult, még mindig rossz az egész, és a C meghajtó ráadásul nem is elérhető. Sőt, amikor megpróbáltam Windows XP-vel újratelepíteni, és leformázni az egész C meghajtót, akkor is ez jött be, el sem jutottam addig, hogy választhassam a CD-ről való bootolást. BIOS-ban átnyomtam természetesen CD-re, de még így is a win7-et hozza be.


Kib@szom a p*csába ezt a sz@rt mostmár, miért nem tud egy gedvás Microsoft termék sem úgy működni, ahogy kéne...mit beszélek...még csak meg sem közelíti azt, ahogy működnie kéne.


Szóval: mit tudok tenni, hogy le tudjam formázni a C meghajtót? Jobb klikk-formázás nem megy, mert a TrustedInstaller leblokkol. Igen, próbáltam magamat tulajjá tenni, de ott meg azt írja hogy saját magamat blokkolom le...hát ez hülye.


2012. szept. 12. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

rendszer alól nem fogja engedni a formázást mert hiába f-en van a win

rak fájlokat a c-re is


a cdről való indítást nem értem miért nem engedi, jó az a telepítő cd sikerült már vele korábban újra rakni?


ha sehogy se sikerül, kiírnék egy linux-os oprendszert cd-re és azzal formáznám

2012. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Windows 7, installáláskor készit egy 100 megabájtos rejtett particiót amiről végül is a bootolás történik.


Töltsd le a Hiren bootCD-t ird ki az ISO-t egy CD-re bootolj be vele és egy particiókezelő programmal töröld az összes particiót (Ha kell, a hiren cd-n lévő mini win XP-vel lementheted az adataidat is) Egy darab üres partició legyen, aztán próbáld meg a telepitést.


Hiren boot cd : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!