Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnák...

Milyen programmal tudnák ilyen kép paródiákat készíteni? Ha lehet linket kérek, vagy program nevet.

Figyelt kérdés
így szeretném a képet szerkeszteni: [link]

2012. szept. 15. 22:01
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Kb. bármivel ami képszerkesztő? :D

Hát a GIMP elég ismert program, szerintem első körben próbáld meg. (De csak stabil és csak 32 bites verziót ha nem Linux, hanem Windows alá kell!)

Vagy Paint.Net, de az kevesebbet tud.


[link]

[link]

2012. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát én inkább a photoshop cs5-öt ajánlom, bár elég nehéz kezelni, de ha rájössz, hogy kell használni akkor mindent meg tudsz csinálni :D vagy, ha a photoshop inkább nem érdekel, minthogy megtanuld ott van még a PhotoFiltre nagyon egyszerű kezelni, van magyar verziója, majdnem mindent tud amit a photoshop, sőt van olyan funkciója amit a photoshop nem tud :D
2012. szept. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi. nekem van adobe photoshop cs2-m, de nem tudok olyat, hogyan hajat változtatni, izmot növeszteni photoshopban, arcot cserélni.

Ezeket el tudná valaki mondani, hogy hogyan kell?

2012. szept. 16. 07:32
 4/4 anonim válasza:
2012. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!