Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minectaftosok IDE! Mit vigyek...

Minectaftosok IDE! Mit vigyek le az EnderDragon megöléséhez a végbe? Mire lesz feltétlenül szükségem?

Figyelt kérdés

És hogy kell megölni egy Enderman-t (Bevégzőt)? Csak mert ha jól tudom ők dobják azt a szemet ami kell a lejutáshoz. De ha megütöm rögtön elteleportál. És pontosan mennyi szem is kell?


(Túlélő módban játszok, single player-ben, a nehézségi szint pedig Normál)


A gyémánt felszerelés már kész (Gyémánt sisak, gyémánt mellvért, gyémánt lábvért, gyémánt csizma és persze gyémánt kard).


Minden hasznos választ zöld kézzel jutalmazok! :)



2012. okt. 22. 14:19
 1/7 anonim válasza:
Hát íjra lesz szükséged és sok nyílvesszőre, mert odalent sok nagy torony van, amik töltik az EnderDragon HP-ját, és ezeket ha egyszer íjjal eltalálod, akkor felrobbannak. Utána már jöhet a gyémánt kard a kaszaboláshoz. Nem tudom, neked miért nem sikerült megölnöd még egy endermant, szerintem nincs benne semmi ördöngőség. Rá kell nézni, hogy felbosszantsd, és onnantól már csak vagy meghal, vagy te halsz meg. Mellesleg 12 enderszemre lesz szükséged, hogy aktiváld a portált, amit meg kellene találni, de én még a büdös életben nem találtam egyet se, szóval nem lesz könnyű.
2012. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mármint a portált kell megtalálni.
2012. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy azért teleportál el az enderman mert nappal próbáltam megölni... xd Van egy nagy csatornás szörny csapdám is, szóval nem gond beszerezni sok nyilat. Következő cél: A SÁRKÁNY! :D


És köszi a választ! Aki még tud hasznos választ az írja ide nyugodtan!!!

2012. okt. 22. 19:27
 4/7 anonim válasza:
vigyél sok hp töltő potit vagy aranyalmát!
2012. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vigyél pár vödör vizet. Az sebzi az endermeneket ha leöntöd. Ezenfelül létrát az obszidián tornyokhoz.
2012. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Pontoztam.
2012. okt. 25. 17:20
 7/7 Trabant_ válasza:
Enderszemet craftoloni kell... rakjatok le 1 örlángport fölé pedig z endergyöngyöt. Remélem segítettem ;)
2012. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!