Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok linket másolni...

Kacsaf kérdése:

Hogyan tudok linket másolni videóból?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni online filmeket, de nem vagyok megbékélve mindegyik flash alapú lejátszóval, ezért szeretném, ha le tudnám őket játszani VLC-ben. Tudom hol kell hálózati linket megnyitni, nem az a gond, hanem inkább az, hogy honnan tudnám megszerezni a linket, amit be kell másolni?
2012. nov. 1. 14:43
 1/2 spaceship ***** válasza:
a böngészöd forráskodjából kell kikeresni a beágyazott linket leggyorsabban úgy megy hogy behívod a forráskodot utánna cntrl+f és beírod a video feltételezett fálj tipusát ha elé írsz egy pontot az még gyorsíthatja a dolgot pl .flv vagy .mp4 stb esetleg firefoxba a download helper ad-on-t is kiprobálhatod azzal sok online videot lelehet leszedni
2012. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha firefoxom lenne akkor én is úgy csinálnám, de chrome-ra nincs download helper (más kerestem), ezért megpróbálom úgy ahogy te mondod :)
2012. nov. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!