Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat ez a játék?

Miért szaggat ez a játék?

Figyelt kérdés

Felraktam a Witcher 2-őt, de nagyon szaggat ha feljebb húzom a grafikát. Ha teljesen leveszem, de a felbontást hagyom maxon, akkor is lagol....:(.


Processzor: AMD fx-6100

Videókártya: MSI HD 7750 1gb

RAM: 5 gb 1333 Mhz. (1x4 és 1x1 gb kiosztásban).

Én néztem a gépigény.hu-n a gépigényét és elvileg még ajánlottba is elég lenne a gépem, ehelyett szaggat orrba szájba. Most egy aktiválatlan Win 8 pro-m van 64 bites. Megjegyzem a grafikája még felhúzva is elég gyenge. Nem tudtok segíteni? ...ennyire gyenge hozzá a gép? :(


2012. nov. 30. 09:44
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

Csak tipp(ek).:


-Videokártya beállítások próbaképp, pl a bitmélység Z-puffer stb.

-Videokártya driver frissítés

-Háttérben futó szolgáltatások / programok leállítása (Gamebooster)

-Töredezettségmentesítés

2012. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezek az apróságok megoldanák?
2012. nov. 30. 09:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Én már ettől komolyabb játékot is toltam már ki ...Max Payne 3 FULL grafika, erre jön ez a game és megfekteti a gépet. Ez tetszik:) Köszönöm a tippet, szerintem biztos jó lesz így.
2012. nov. 30. 09:57
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Töredezettség be tudja szaggatni.

A háttérben futó folyamatok nagyon le tudják terhelni a gépet.A Iqbit Gamebooster -1 klikkre leállítja a felesleges dolgokat, így azok nem használják a memóriát, ill a processzort, de még töredezettség mentesíteni is tudod vele a játék könyvtárat.

Vírusírtóknál ilyenkor be kell kapcsolni a Játék mód -ot, de jobb addíg leállítani a fájlrendszervédelmet!


Nekem volt hogy ezek miatt egy full gyenge játék is akadozott / fagyott.

Sok sikert!

2012. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hd 7750 kevés max grafhoz egy witcher 2nek . szval vegyél új videokártyát inkább mert ez elég aránytalan a procihoz oda legalább egy hd 7850 passzolna !
2012. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de csak annyi pénzem volt amennyibe kerúlt a kártya. Hogyha 25-be eltudnám adni: akkor megpótolnám és vennék egy 7770-et. Az mennyivel dobna előrébb?
2012. nov. 30. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
nem sokkal inkább egy gtx 650 ti-re vagy hd 7850-re sporolj úgy már maxon lazán menni fog
2012. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!