Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik programnak...

Szerintetek melyik programnak higyjek?

Figyelt kérdés

Speedy PC Pro szerint 801 hiba van a gépemen.

DE a jobb minoségu már rogzített sok ezret (Advanced System Care 6) és már nincs mit javítani.

Melyiknek higyjek??? Speedy PC pro-val nem tom azokat javítani mivel nincs key-em hozzá.


2012. dec. 4. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a Speedy vackot inkább töröld le a francba, az a biztos.
2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Csak egy gyorsítóprogramot használj (Advanced System Care 6), mert amit az egyik így, a másik úgy állít. Ha hatékonyan akarod a pc-t gyorsítani akkor azt manuálisan a beállításokkal tedd! Pl.: Sajátgép / tulajdonság / Speciális / Teljesítmény beállítások.


A lassulást legtöbb esetben a sok telepítés után ottmaradt bejegyzések / fájlok okozzák, a töredezettség, vagy a túl gyakori mélytisztítás.


Használj telepítés eltávolítókat amik installáláskor felügyelik a telepítést (total uninstall, uninstall tool)

Advanced System Care 6 -nak vannak eszközei pl registry töredezettségmentesítö stb.

Töredezetségmentesíteni lehet programmal az mft, bootszektorokat újraindításkor (Diskeeper)

A merevlemez állapőota is lassíthatja az olvasás/írást, ha kibásak a szektorok. Futtass lemezellenőrzést (CHKDSK parancs)


Ha nagyon belemélyedsz (bár ezt nem ajánlom!!!) Vannak regisztry trükkök amivel bizonyos várakozási időket (delaytime) le tudsz csökkenteni. Ezt csak gyakorlott szakiknak, mert ha túl alacsonyra veszel értékeket ugyan úgy lassíthatod vele.

2012. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a válaszokat, és le is torlom azt a fost ;) Zold kéz ment
2012. dec. 5. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!