Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan frissítsem a drivert?

Hogyan frissítsem a drivert?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam elindítani a Minecraftot, de kiírta hogy frissítsem a vididrivert, de hogyan?

Múltkor megtettem, de semmit nem változott.



2012. dec. 22. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A "Driver-Soft Driver Genius Professional 11"-et (bár lehet, van frissebb verzió, de az ügyben mást kérdezz) tudom ajánlani, véleményem szerint lelkiismeretesen elvégzi a gép szoftveres elemi tuningolását. Nálam pl. egész jól megtette, annak ellenére hogy a laptopom a szó szoros értelmében egy tákolmány [by Me & my info-teacher, floppy is van benne ;)].

Ha gondolog, tudok küldeni a csomagot, amiből fel tudod telepíteni, de akár ha gondolod, még portable módon, telepítés nélkül is futtatni.... bár, hát megvan az összes úgy 130 mega tömörítetlenül, és az elmúlt órában másoknak is ígértem meg feltöltést, úgyhogy akkor megteszem, ha tényleg nem félvárról veszed a dolgot, és esetleg más lelkes segítőkész emberek nem vállalkoznak nagyobb kedvel erre ;) ... szóval ha gondolod, szól rám privátban, és akkor feltöltöm, NanoZip-el önkicsomagolóba tömörítve - de ehhez légy szíves add meg azokat a hardveres paramétereidet a gépednek (memória ram, CPU, stb.) amiket ismert, hogy tudjam hogy fogja-e bírni a NanoZip-et (nekem pl. 512 MB memória RAM-om van, azon még éppen kitömöríti a dolgokat).


Aztán tényleg frissísd azt a Windows-t! ;)

És ne csak Minecraftozz! XDDD

2012. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát megmondom őszintén végig olvastalak, de nem értettelek.

Hardeverek: AMD A8-5600 with Radeon HD

8Gb Corsair RAM

ASRockfm2a75-dgs alaplap

Egyenlőre még csak a grafikus chip üzemel kátyát majd a tavasszal veszek, nem tudom ez miben változtatja a dolgot.

egyébként nem netről kéne letölteni ?

2012. dec. 23. 16:28
 3/3 A kérdező kommentje:
kihagytam hogy 64bites Windows 7
2012. dec. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!