Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Állítólag létezik olyan...

Állítólag létezik olyan hiper-szuper msn program ami sokkal több mindent mutat a partnerekről mint a hagyományos. Melyik ez?

Figyelt kérdés
pl hogy ha éppen valaki letiltott vagy letörölt. Pl van olyan partnerem, akinek mindig automatikusan kiíródik hogy hány leütött karakternél jár, mások meg vastag betűkkel tudják kiírni a személyes üzenetüket. És ilyesmit hallottam, hogy lehet vele figyelni, hogy mások éppen mit csinálnak, mit néznek, de sokkal jobb mint a hagyományos msn program. Nekem Windows Live Messenger programom van, melyiket kéne letöltenem? Melyik a legjobb?
2008. máj. 29. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan melyikre gondolsz, de ezek közül egyet már használtam és azt script segítségével értem el, mégpedig a hány karaktert ütöttem le.Itt kereshetsz sok hasznos script között:

[link]


Próbálgasd őket;)

2008. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyanról: A tudás hatalom?


Írok neked ilyen progit. Igaz ugyan, hogy tökéletesen az ingyenes verzióhoz hasonló lesz, dehát miért ne húzzam le a hülyéket?

Nézz már körül egy kicsit, mielőtt kérdeznél...

2009. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na én is hülyeségeket írtam, ezért pontosítok.


A kérdésed első felére a válasz az szimplán valamilyen kiegészítő csicsa a messengerhez és ehhez nagyjából stimmel az előző válaszom. :)


A második felét illetően viszont az valamilyen keylogger program, amiknek általában vannak képernyőfigyelő és egyéb funkciójai is.

Legálisan aggódó szülőknek ajánlják, akik csemetéjük tevékenységét óhajtják figyelemmel kísérni.

Egyéb használata (mások tudta nélkül azok számítógépére való telepítése meg ilyenek) teljesen illegális és ha rajtakapnak, egy-két sima pofonon kívül feljelentés lehet a vége.

2009. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!