Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Asus laptopom, és van...

Van egy Asus laptopom, és van benne Bluetooth, de nem tudom hogy kell használni, sehol semmi leírás, a kapott CD-t már feltelepítettem, és nem találok róla sehol semmi leírást, hogy hol találom és hol lehet használni. Aki tudja a megoldást segítene?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 16:11
 1/9 tornado válasza:
milyen laptop?
2013. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ASUS K55V
2013. jan. 6. 12:42
 3/9 anonim válasza:
nekem Samsumgom van, most vettem 1 hónapja, és állítólag ebbe is van bluetooth, de én se találom sehol :SS eredeti win8 van rajta
2013. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
enyémen win 7,a Dell Inspiron laptopon,meg simán megy a bluetooth,felismeri a telefon is stb... :S
2013. jan. 8. 19:22
 5/9 A kérdező kommentje:
na én rájöttem közbe, szerintem neked nem ugyanúgy kell,mert neked nem Asus-od van,de nekem Fn+F2 gombokkal kellett bekapcsolni és ki
2013. jan. 8. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Asusnak manapság a legkevésbé sem erőssége a terméktámogatás.


Meguntam ezt a céget, soha többé nem szeretném egyetlen terméküket sem megvásárolni!


Pedig 6-8 éve a kedvenc márkám volt, szinte mindenből Asus-t használtam.

2013. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig nekem télleg semmi bajom nincs vele,sőt.

Apámnak toshibája van nemjó+ van egy Dell Inspireünk i3as procival.. és tudtam a Dell csak laptopokat gyart, nagyon nagyon messze van az Asusomtól :/

2013. jan. 27. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:

hasonlítsd össze 3 év múlva őket, akkor látni fogod a különbséget


az Asus (szerintem) egy hatásvadász márka

2013. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És te msot mit használsz?(csak kíváncsiságból)
2013. febr. 5. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!