Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra telepítés után a win7...

Újra telepítés után a win7 nem indul, valami ötlet?

Figyelt kérdés

Újrahúztam a win7em, a telepítés során semmi probléma nem akadt. A telepítés végén újraindult ahogyan kellett, viszont amikor már a fiókokat kellett volna mutatnia, nem tette e helyett az alábbi kép fogadott:

[link]



2013. jan. 10. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
alul a fény az mi? F8 csökkentett modba se?
2013. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vaku lehet alul a fény.
2013. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd ismét újra. Azt a 30 percet megéri.
2013. jan. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alul a fény az egy betöltés. Rossz sajna a dvdolvasom... csak ez miatt nem szeretnék 1 újat venni :/ csökkentett módba is ugyan ez a prkblèma... külsõ vinyóval telepítettem amit kölcsön kaptam. De az ismerõsömnek vissza vittem. Csak pár nap mulva tudja majd csak oda adni, nekem viszont most kéne megoldás. Bemegyek egy üzletbe megnézem milyen árba vannak az olvasók... külsõ sd olvasóval probáltam arról nem bootol. Telefonrol sem. Pendrive -ot meg nem akarok fölöslegesen venni mert ha nem jó nem érek vele semmit. A lz sd kártyára iso -bol telepítettem egy microsoft progival ahogy azt kell...
2013. jan. 10. 11:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem egy új dvd olvasót és újratelepítettem. A probélma oka az volt hogy a partíciót nem formáztam le véletlen. De elég furcsa hogy így is tovább engedett a multkor a telepítő. Mivel megvolt a 6giga hely a partíción, nem szólt semmit. Persze ujra húzás után alapból 8 giga volt a windows mappa + még ottvan a felhasználók, program files stb... szóval megoldódott... Tehát ha még valakinek ez a probléma áll fenn akkor tudja hogy a biztos megoldás egy új win7 :)
2013. jan. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!