Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a gépemnek? Pár napja...

Mi baja a gépemnek? Pár napja kék halált halt, leformáztam a C-t, újra telepítettem az XP-t és minden illesztőprogramját és azóta piszok lassú és nagyon gyenge lett.

Figyelt kérdés
Hogy megértsétek mennyire, a youtube videók szaggatnak amíg le nem tölt teljesen, egy online filmet nem lehet vele megnézni, a GTA San Andreas néha úgy szaggat, hogy kezelhetetlen, máskor meg simán fut. Ha tölt valamit a gép, recsegve szaggat az aktuális zene... Amit tudok, hogy a rendszerelem már gyenge. Mi baja lehet??
2013. jan. 18. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit tudok, hogy a rendszerelem már gyenge


Nincs jól bekonfigurálva a bios vagyis alapon van :))

az elem miatt


Egyébként az idő és dátum is elmegy ?

2013. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen el szokott heti 1 alkalommal kb.

Elvileg ez egy széria gép, eredeti telepítő cd-t kaptam hozzá a bele rakott dolgokhoz úgyhogy alapbeállításon is jól kéne futnia, úgy hallottam.

Annyit még tudok, hogy nem melegszik túl, az Everest szerint 36-42°C közt van minden kivéve az általam mókolt videókártya hűtőt, a vidi kártya 58°C terhelten 65 körül.

2013. jan. 18. 18:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Van benne egy AMD Athlon 64bit processzor 3200+ 2.01GHz(nem nagyon tudom mit jelent de ezt írja a sajátgép/tulajdonságok), 1GB ram, 512-es NVidia GeForce 7300GS videókártya.. nem mai darab de a mostanihoz képest hasított... Ilyen, hogy San Andreas meg mögötte youtube meg se kottyant neki most meg egyenként is akadozik.
2013. jan. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!