Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kisegitenétek torrentel,...

Kisegitenétek torrentel, akadt némi problémám a magnet linkekkel és hogy lehet beállitani?

Figyelt kérdés
Régebben, leszedtem 1 programot mert azt irták nekem csak azzal lehet letölteni 1 játékot (nemtudom meiket, nem is lényeg régen volt) a lényeg az hogy ez 1 általam eddig nem ismert torrent volt (gyanitom), szóval a lényeg hogy átállitotta a Magnet Link-es cuccot, ami a torrent oldalakon szokott lenni, és ha rákattolok nem szedi le a torrentet, hanem megnyit 1 új fület a böngészőmben és azt mondja nem tudja mi az (és énse mert ügye hibás link mert ez torrent nem oldal) és a kérdésem az hogyan lehet ezt visszaállitai Utorrent-re? régen nem zavart de már eléggé mert sokat torrentezek és egyszerübb lenne az életem, valami alternativa?

2013. jan. 25. 18:23
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Böngésző?

Firefox / beállítások / alkalmazások itt válaszd ki a torrent -et

[link]


Ha az oprendszerben állítódott el akkor

Utorrent /beállítások /további beállítások / általános fül

Társítás ellenörzése indításkor

2013. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
böngészőm Opera és ez nem jött be :S
2013. jan. 26. 07:51
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Az opera képes letölteni a torrentet. Alap esetben megkérdezi, hogy ma beépíttettel esetleg más alkalmazással töltöd-e le.


Opera / beállítások / haladó / letöltések

operához rendelt társítások elrejtése pipa ki

Keresőbe torrent

szerkesztés : megnyitás az alapértelmezett alkalmazással


Avagy

Opera / beállítások / haladó / alkalmazások. itt tudsz váltani az alapértelmezett társíiások között!


ha nem lenne ott (hozzáadás)csak beírod a protokollt (torrent) majd kiválasztod az alkalmazást(utorrent)!

2013. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 31. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!