Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb videó formátum?

Figyelt kérdés
Hd videót akarok kissebre konvertálni úgy, hogy a minősége megmaradjon. Olyat találtam, hogy ugyanolyan hd minőség, de az fps szám az harmadára esett. Olyat is találtam aholy az fps szám maradt a legjobb, de a minőség homályos lett. A válaszban csak egy codec és egy.* formátumot kérek. A legjobb videó konertáló programot használom mellesleg és adobe after effect videót alakítok át amit majd youtube-ra felteszek!

2013. jan. 29. 18:03
 1/4 csacsi2 ***** válasza:
100%

Mivel a youtube -ra készíted, azzal kompatibilis videót kell készíts (Mpeg4 /MP3) .


Az ajánlott formátumok:

MPEG4 (DivX, Xvid, H.264)

128k Mono 320k Stereo MP3/AAC audio

24,25,30 fps


A kissebb és minőségi egymásnak ellentmondó. Minél tömörebb annál veszteségesebb!

Szóval:

Mpeg4 (H.264). Az audio és a frame -t addíg csökkentsd míg élvezhető a minőség (elvárás függő).


Ha más formátumba teszel fel videót a youtube átkonvertálja.

2013. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:
100%

Az Ajánlott Felbontást nem írtam:

1280 x 720 (16x9 HD) de támogatott a

1920 x 1080 is

és akkor már audio

MP3 (vagy AAC) 44.1kHz (sztereo)

2013. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, bár ha 60 fps el teszem fel, akkor is csak 30 al fogja lejátszani utána, de ha kevesebbel, akkor is. Mindig átkonvertálja
2013. febr. 20. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Válaszd a nyers felvétel formátumát, azt töltsd fel a Youtube-ra, majd ők konvertálják. Én így szoktam (persze tíz percnél hosszabb videót nem töltök fel).
2013. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!