Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ez, biztonsági kódot...

Mi lehet ez, biztonsági kódot ker wifi csatlakozásnál?

Figyelt kérdés
Egy haver kerdezte tolem,hogy... amikor megadja a wifi jelszot az othoni netjere ker biztonsagi kodot(most instalaltam ujra neki a gepet)
2013. febr. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Valaki -régebben- lekódolta a wifis routert, de az újratelepítésnél elveszett a kód! Emlékezni kellene rá!

Ha nem volt saját kódja, akkor gyárilag a felhasználó név és a jelszó is: admin

2013. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ! mennyire vágjátok a témát mert akkor ugy válaszolok.
2013. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy jon beloled,nyugottan ird.
2013. febr. 12. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát mielőtt telepítetted volna nem kért jelszót de jelszóval volt védve a wifi hálózat , ugye ?
2013. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volt mar olyan nekem,amikor frissen telepitettem a windows7-st ,hogy kiirt egy kodot szamokkal betukkel es olyan szoveggel hogy orizzem meg ezt a kodot es talan h nem jon elo mar tobbet.... en erre gondolok(mivel telepites utan nem jott elo ha jol emlekszek ilyen)

Telepites utan a driverekhez az én othoni wifis netem használtam,es veretlenul othonira allitottam... a masik pedig ez amire en tippelek,hogy az a gond h othoni halozatot valasztottam nem pedig a publikust.


O elvitte a notebookot haza,es ott miutan megatta az ö wifis netjenek a kodjat nem eleg neki...ker valmi biztonsagi kodot is.

2013. febr. 12. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Megoldás elmész hozzá és a helyszínen javítod a tévedésed!!


Olvasni való . [link]

2013. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!