Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 Login Hiba, belépésk...

Windows 8 Login Hiba, belépéskor fekete képernyő!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Immár a 3. új gyárilag szerelt és értékesített Windows 8 -as géppel kerestek meg, hogy segítsek.

A helyzet, hogy mind 3 notesz, más-más gyártótól van. (HP, SAMSUNG, DELL)

Helyre állítás működik, de olyankor minden nem mentett személyes fájl elvész, illetve beállítások, programok, játékok.


Notesz egy darabig megy, rendesen lehet használni, majd pár nap folyamatos használ után, alapvető programok indításával is probléma adódik.

(pl. feladatkezelő indításakor csak felvillan és egyből be is záródik)

Ezután ha újra indítanánk, akkor még pár alkalommal elindul, de végül csak fekete képernyő.

CTRL+ALT+DEL billentyű kombinációkkal előlehet hozni egy menüt, abból pedig a feladatkezelőt (ha nem záródik be egyből).

Mindegyik gépen van aktív vírus kergető, Live ellenőrzéssel sem találtam egyetem.

Mindegyiken Windows 8 Starter van.

Más tulaj, más használati mód.

Van aki csak Facebook és Youtub zenehalgátasra használja.


Ötletek!?


(Egyik vissza vitte garanciásan szervizbe, 1 hét után egy sima recovery helyreállítás után vissza kapta, párnap után újra jelentkezett a hiba, vissza vitte, újabb helyre állítás, majd ismét elő jött a probléma...)



2013. márc. 11. 09:48
 1/3 Matteh1995 ***** válasza:
Nekem is volt ez vele még egy régebbi gépnél de csak annyi hogy várni kellett vele kb. fél órát vártam és bejött de utána már nem csinálta ezt!
2013. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik srác több mint fél napot várt. (míg átmentem)
2013. márc. 11. 15:36
 3/3 anonim válasza:

Nekem az előbb volt ilyen problémám másnapos géppel, 2x indítottam újra, majd belekukkantva a biosba, mivel nekem új winchesterem (össz 2) van, beállítottam az újat elsődleges boot-hoz. A régebbin win7 ezen win8 van. Így zökkenő mentesen indult.

Viszont ha ez nem segítene, akkor itt egy cikk, próbáld ki. [link]

6.

2013. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!