Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a NEI a tekkitb...

Miért nem megy a NEI a tekkitben és a Too mani items a sima Minecraftban?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy pl tekkitben nem adja ki oldalra a cuccokat, meg a kereső sincs ott az inventoriban, de ha rámegyek valamire és megnyomom az "R"-t akkor kiadja a receptet meg azt is hogy mire használható. Sima Minecraftban meg a Too many itemset ha berakom akkor az sem mutatja az itemeket oldalt. Hiába nyomom meg az O-t vagy ami épp be van állítva a NEI-hez egyszerűen nem adja be.... mi lehet a problem???

2013. márc. 12. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a probléma, (egyébként én is hülyeségnek tartom) hogy csak túlélőbe láthatod a jobb oldali cuccokat és a keresőt.

Szóval ha kreatív módba vagy akkor a jobb alsó sarokban az inventory nál van egy láda, arra kattints és akkor kiadja mindkettőt! Mégegyszer mondom: Ezegy nagy elcs*szés a Too Many és a NEI-től (szerintem).


Ja és szerintem túlélőben ne csalj, mert csak akkor élvezetes a játék(és csak akkor van értelme) ha, mindet magadnak szerzel meg.


Remélem segíthettem!

2013. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Hát sajnos kreatívban sincs ott... egyszerűen mintha benne se lenne a mod de a beállításai mégis megvannak. Am nyugi nem csalásnak akarom használni, csak hát ugye tekkitben vannak elég kacifántos receptek és azokat kikeresni. De addig marad telón a tekkit manual. Ideiglenesen jó az :)
2013. márc. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!