Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom ezt megcsinálni...

Hogy tudom ezt megcsinálni photoshopban (speciális terület kijelölése)?

Figyelt kérdés
Transparent háttéren van egy vonal alakzat ami összezáródik. Azt a részt kellene módosítanom (kijelölnöm) ami a vonalak által bezárt terület (vagyis maga az alakzat, de mégsem mivel itt az alakzatot a vonal adja). Hogyan tudom úgy kijelölni - automatikusan mivel a manuális megoldás a vonalak éles irányváltásai miatt nem lehetséges - hogy a kijelölés ne a vonalra hanem a kívánt területre vonatkozzon?

2013. márc. 28. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább rakd fel a képet mert ez ...
2013. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

itt a kép : [link]


itt láthatjátok, hogy van egy alakzat, ami egy folytonos vonal (országhatár) és az ország területét akarom kijelölni, de nem tudom, csak a határvonalat.

2013. márc. 28. 20:09
 3/15 tabaki ***** válasza:
Nem értem. Varázspálcával belekattintasz az üres területbe, oszt' annyi, nem?
2013. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, mert az üres és a határvonal a valami. Így a határvonalat jelöli ki akárva is kattintok.
2013. márc. 28. 20:33
 5/15 tabaki ***** válasza:
Van egy gyanúm. Tételezzük fel, hogy a vonal mégis megszakad valahol, például északnyugaton, a felső ficakban. ekkor a kijelölés "kifolyik" a lyukon, és kívülről is körülzárja a vonalat -- tehát nem azt jelöli ki, de ugyanolyan kettős határt rajzol köré. Fogd az ecsetet, és próbáld ki, hogy hova tudsz festeni. Ha a vonalra, nincs több tippem.
2013. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tabaki ***** válasza:

"Nem, mert az üres és a határvonal a valami."


Akkor is úgy kéne működnie, ahogy mondom.

2013. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De sajnos nem úgy működik.
2013. márc. 28. 20:45
 8/15 A kérdező kommentje:
befoltoztam a réseket de nem jött össze. Egyéb ötlet?
2013. márc. 28. 20:46
 9/15 A kérdező kommentje:
Megvan! A rajzolt vonal csak 1 pixel vastag és ez nem elég a folytonossághoz. 3px-nél már működik.
2013. márc. 28. 20:51
 10/15 tabaki ***** válasza:
Nnna.
2013. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!