Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sz iasztok hogy lehet letiltan...

1Roberto1 kérdése:

Sz iasztok hogy lehet letiltani úgy az Automatikusan induló programoknál a programot hogy tényleg letiltsa?

Figyelt kérdés
Van egy két illetve 3 program pontosabban amit nem is látok az automatikus inditásoknál még is ott van nincs egy program ami azt is látja és letudom tiltani?:) köszönöm

2013. márc. 29. 09:25
1 2
 1/13 hypno ***** válasza:
Én a CCleanert használom erre a célra.
2013. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
begépeled a start keresésbe hogy msconfig és ott kikeresed az automatikus indításnál. majd kilövöd.
2013. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anti paladin ***** válasza:
a start menü futtatás részébe beütöd az msconfig parancsot és a felugró ablakban megkeresed az automatikus indításra vonatkozó részt. Ott tudod letiltani ami nem kell.
2013. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindegy le írtam érthetően pedig hogy bemegyek az automatikus indításokba és nekem olyan program fut amit nem találok ott ennyi: D
2013. márc. 29. 09:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát tudom hol az automatikus indítások csak van 3 program ami felesleges és le akarom tiltani de nincs ott
2013. márc. 29. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
A program beállításában kapcsold ki, mert ha msconfigba kilövöd és elindítod újra a programot, akkor megint el fog indulni automatikusan.
2013. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hypno ***** válasza:

#5 A CCleanerrel mi baj van?


(Bár a te dolgod...)

2013. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6# miért indulna el?
2013. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért indul el Ricsi, mert ha a program opciói között ott van az oprendszerrel való indulás és be van piálva, akkor hiába törlöd ki az "msconfig"-os ablakban, attól el fog indulni, tehát tényleg sok proginál a saját opciói között kell letiltani az indulást...
2013. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* pipálva - bocsi, jön a húsvét :D
2013. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!