Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bf 3 aktiválási hiba?

CristoGreg kérdése:

Bf 3 aktiválási hiba?

Figyelt kérdés

Miért irja ki azt az Origin : [link] ?

Mindent megcsináltam amit eddig láttam fórumokon,de még is fen áll ez a probléma.



2013. ápr. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy használt a kulcs? Vagy nem tudom létezik-e ilyen, de pl mikor elsőnek probáltad aktiválni és véletlenül kiléptél az oldalról vagy akármi net szakadás vagy akármi közrejátszhatott! EZ CSAK EGY TIPP
2013. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy használt.Vadi új a játék.És originen belül mutatja is hogy ott a kulcs,de elindítani már nem akarja.
2013. ápr. 8. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A termekkulcs az egy külön papíron van és pont ugyanazt kell beírni ami rajta van. Ezt azért mondom mert amikor én megvettem akkor nem adtak hozzá kódot így hát vissza kellett vinni. Végülis mindegy mert nem megy a gépemen.
2013. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lapom is van,Originen gyakorlatilag aktiválva van de amikor elinditom ezt a hiba üzenetet kapom.
2013. ápr. 9. 14:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Újra raktam a gépet most már jó!
2013. ápr. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!