Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy dell 3100 títusú...

Beavis1996 kérdése:

Vettem egy dell 3100 títusú számítógépet. Frissen volt rárakva a win7, nekem kellett hozzá letöltenem a drivereket. Win7 ultimate 32bit van rajta. Viszont akadt egy kis gond a videokártya driverrelHogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Jah a videokártya típusa:

Intel(R)82915G/GV910GL Express Chipset

Bios információja:Intel Video Bios

A videokártya integrált

Felraktam egyet, de csak 128 mb-et ír, akitől vettem ő azt mondja, hogy 256 mb-es. Meg a tulajdonságoknál a dedikált video memoria:n/a, rendszervideomemoria:n/a megosztott video memória:n/a megprobáltam frissíteni, de semmi sem történik. Hogyan tudnám én ezt a problémát megoldani?


2013. ápr. 19. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Drivert letörlöd, leszedsz egy driver scanner programot, az majd keres hozzá.
2013. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anti paladin ***** válasza:

Innen tudsz drivert letölteni. Átnézi a gépet és előkeresi neked a legfrisebb drivert. Jobb mint mindenféle progi:

[link]


A memória mérete pedig a biosban állítható át. Sztem felesleges hozzányúlni. Ahhoz az intel 3d lassítóhoz (nekem is van :) )bőven elég a 128 mega.

2013. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:D remélem jó lesz:)
2013. ápr. 19. 15:56
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos, a honlapon, amit linkeltél, snac-eltem a drivereimet, de ezt írja a video driverhez:

An Intel device was detected but your operating system is not supported by this utility. Please visit Download Center to look for available software.

Nem tudom, hogy mit tegyek.

2013. ápr. 20. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy jogtiszta win7 ultimate ez?

Mert ha nem inkább takarítsd le a f.szba, a dellekhez szokott lenni hozzá való OEM oprendszer, inkább azt erőltesd rá vissza és úgy próbálkozz.

Vagy nézd meg a gyártó mit ajánl ehhez a géphez.

Dell.com

2013. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!